Paul Mescal als Paul McCartney en Barry Keoghan speelt Ringo Starr: eerste beelden van The Beatles-film gelost in Liverpool
Share
De opnames van de vierdelige Beatles-biopic zijn in januari 2026 van start gegaan in Liverpool. Barry Keoghan kruipt in de huid van Ringo Starr, terwijl Paul Mescal Paul McCartney vertolkt. De eerste beelden werden op een bijzondere manier onthuld: via postkaarten die verspreid werden door het Liverpool Institute for Performing Arts. De casting en de beelden bevestigen dat de productie in volle gang is.
Ringo Starr groeide op in Liverpool als Richard Starkey en werd in 1962 de vaste drummer van The Beatles. Zijn herkenbare speelstijl en persoonlijkheid maakten hem een onmisbaar onderdeel van de groep. Het miniatuurboek 'Ringo Starr – The Fab Four' brengt zijn ontwikkeling in vijftien geïllustreerde portretten in beeld, van zijn jeugd tot zijn latere jaren als wereldberoemde muzikant. Eric J. Coolen tekende deze uitvouwbare visuele biografie, waarin de veranderingen in gezicht, kapsels en uitstraling Starr's muzikale loopbaan volgen. Het handgemaakte MatchBoox-boekje telt twintig uitvouwbare pagina's en wordt geleverd in een luxe geschenkdoos.
Bron: Nieuwsblad
Bekijk Ringo Starr – The Fab Four
