Cadeaugids

Cadeau voor een Trijntje Fop-liefhebber

Zoekt u een cadeau voor iemand met gevoel voor humor en een zwak voor woordspelingen? Bij MatchBoox verschenen de geestige diergedichten van Trijntje Fop als handgemaakt miniatuurboek: uitvouwbare boekjes in een karakteristiek doosje, met tien gedichten per boekje en geleverd in een luxe geschenkdoos.

Eén boekje

Op een grasmus, Op twee slakken, Op een made of Op een aal. Een klein cadeau om te lezen, voor te lezen en te doorgronden.

De complete serie

De Trijntje Fop Serie brengt de vier boekjes samen in één geschenkdoos.

Voor de liefhebber van light verse

Vol literaire verwijzingen, grammaticale ontsporingen, plaatsnamen en verrassende woordspelingen: een cadeau voor wie van een goed gevonden rijm houdt.

Alle uitgaven 5

Maak het persoonlijk

Voeg een persoonlijke boodschap toe aan uw MatchBoox, of geef een MatchBoox-cadeaubon als u de keuze liever aan de ontvanger laat.

Over Trijntje Fop

Trijntje Fop is het pseudoniem van Kees Stip (1913–2001), epigrammendichter en copywriter, van 1951 tot 1979 ook redacteur bij het journaal Polygoon. Onder deze naam schreef hij vanaf 1951 dierenversjes voor de Volkskrant, later gebundeld in Het Grote Beestenfeest (1988). Meer over zijn werk en het laatste nieuws leest u op de makerspagina. Meer cadeau-ideeën vindt u in de cadeaugidsen.